Knihobudky

Zadejte práci naší chráněné dílně a objednejte si naši KnihoBudku.

KnihoBudky slouží k bezplatnému půjčování a výměně knih, ale využít ji můžete i jako reklamní poutač.

• Klubák je bude instalovat v obcích našeho regionu na autobusových a železničních zastávkách a v různých institucích (zdravotnická zařízení, úřady, …). O KnihoBudky se budeme i nadále starat, udržovat je v čistotě a průběžně do nich budeme doplňovat další knihy.
  • Instalované KnihoBudky naleznete v připravované mapě.
  • Obcím i firmám nabízíme možnost umístění reklamy na KnihoBudku, díky které budou pokryty náklady na výrobu KnihoBudky a na pravidelnou údržbu.

Tento projekt realizujeme s cílem vytvářet pracovní příležitosti pro lidi, jejichž život je ovlivněn zdravotním handicapem.

Pokud máte zájem o naší KnihoBudku, neváhejte nás kontaktovat:

Kontaktujte nás kdykoliv emailem nebo telefonicky v pracovní dny v době od 8:30 hod do 17:00 hod.

Jak nás můžete ještě podpořit?

Prostřednictvím naší neziskové organizace můžete pomoci KONKRÉTNÍM dětem i dospělým se zdravotním postižením a jejich rodinám Z VAŠEHO OKOLÍ ZLEPŠIT ŽIVOT.

Proč pomáhat prostřednictvím naší organizace ?

• ... protože naše SPOLUPRÁCE je PŘÍNOSEM pro rodiny pečující o blízkého se zdravotním postižením
  • ... protože SPOLEČNĚ uděláme dobrou věc – POMŮŽEME POTŘEBNÝM
  • ... protože Klubíčko je transparentní - VAŠI DŮVĚRU SI ZASLOUŽÍME
  • ... protože tým Klubíčka má zkušenosti a stále se vzděláváme - VÍME JAK NA TO

Přehled dárců naleznete v sekci Podporují nás.
Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat. Velice si Vaší důvěry a podpory vážíme a děkujeme za ni.