Nabídka zaměstnání

Máte zdravotní postižení a hledáte zaměstnání přizpůsobené Vašim možnostem?
Pečujete o blízkého se zdravotním postižení a hledáte práci, kde byste uplatnili své zkušenosti?
Jste dlouhodobě nezaměstnaný - absolvent, rodič po mateřské dovolené, 50+ a hledáte práci s posláním, které by Vás naplňovalo?

Jste odborníkem a máte zájem pracovat s klienty s různými typy a stupni zdravotního postižením, nabízet klientů pestré smysluplné činnosti a napomáhat rozvíjet jejich potenciál?

Pak právě Vám nabízíme pracovní uplatnění!

Všechny níže popsané pracovní pozice jsou vhodné i pro OZP.

• Pro zařazení na pracovní pozici je rozhodující kvalifikace uchazeče, jeho znalosti a dovednosti.
  • Výše úvazku, délka pracovní doby může být uzpůsobena zdravotnímu stavu uchazeče.
  • Pro některé pracovní pozice využíváme moderní formy zaměstnávání jako je například home office či sdílení pracovního místa

Nabídka pracovního uplatnění v provozním zázemí Penzionu Klubíčko, Květnová 109, Vráž

Tyto práce mohou pracovníci se zdravotním postižením vykonávat za podpory Job-asistenta.
Předpokládáme, že tito pracovníci budou zaměstnáni na cca 2 – 6 hod/ denně podle jejich individuálních možností.

• Pomocný/á kuchař/ka – pomoc při vaření, nákupech, mytí nádobí.
  • Pomocný uklízeč/ka – úklid prostor vč. péče o prádlo – praní, sušení, žehlení a skladování prádla.
  • Pomocný zahradník/ce – péče o zahradu a květinovou výzdobu.
  • Pomocný údržbář/ka – drobné opravy, péče o služební auto.

Nabídka pracovního uplatnění při zajišťování zakázek od obcí, firem a veřejnosti

• Výroba drobných dárkových předmětů (batika, vosk, keramika, mýdlo, sůl, aj. hmoty).
  • Výroba KnihoBudek
    Broušení dřeva, natírání, instalace a údržba instalovaných KnihoBudek.
  • Dispečink Asistované dopravy a ubytování v bezbariérovém Penzionu Klubíčko Vráž
  • Šatnář - provozování mobilní šatny (např. ve zdravotnických zařízeních, v knihovnách, při různých akcích, ...)
  • Péče o domácnosti – úklidové služby, praní a žehlení prádla.
  • Venčení psů.
  • Mandlování prádla.
  • Zahradnické práce (sečení trávy, výsadba a péče o zeleň, shrabání listí a sněhu).
  • Čištění bazénů vysavačem.
  • Natírání (lavičky, ploty, zábradlí, ...).
  • Ruční čištění interiérů aut.
  • Drobné administrativní práce (skartace, balení, vkládání dokumentů do obálek, …).

Nabídka pracovního uplatnění v administrativě

• Manažer projektů zaměstnávání OZP (DPP, pokud projekt uspěje, pak HPP, možnost home office)
    Spolupráce na zpracování projektu na zaměstnávání OZP.
    Vedení týmu pracovníků.
  • Koordinátor projektu "Beroun - Město bez bariér" (DPP, možnost home office)
    Koordinace aktivit projektu a pracovníků, zpracování výstupů z terénu, P-R projektu, spolupráce s úřady, institucemi aj. poskytovateli služeb pro veřejnost – předávání výstupů měření, jednání o odstranění nedostatků.
    Administrativa dotace.
  • Marketingový manažer, fundraiser (DPP/ DPČ, možnost home office)
    Zajištění prodeje našich produktů - KnihoBudky a jiné výrobky klientů.
    Zajišťování zakázek na veřejně prospěšné práce od obcí, státních i nestátních institucí, firem i veřejnosti.
  • Pracovník P- R (DPP/ DPČ, možnost home office)
    Zajištění prezentace organizace.
    Příprava charitativních akcí a akcí pro veřejnost.
  • Správce IT, aktualizace www-stránek (DPP/ DPČ, možnost home office)
    Správa IT techniky, aktualizace www-stránek, FB.
  • Mapovač/ Administrativní pracovník projektu "Beroun - Město bez bariér(DPP/ DPČ, možnost home office)
    Mapování přístupnosti veřejných objektů a komunikací pro osoby se sníženou schopností pohybu a orientace.
    Zpracování výstupů z mapování pro majitele/ správce objektů a popisů pro interaktivní mapu

Nabídka pracovního uplatnění v přímé péči o klienty

• Speciální pedagog nebo pedagog s relevantní praxí v oblasti vzdělávání dětí a dospělých se zdravotním postižením (DPP/ DPČ)
    Vzdělávání klientů (pravidelně cca 5 hod./ týdně).
    Zpracování metodik práce s klienty a individuálních plánů (pružná pracovní doba).
  • Ergoterapeut (DPP/ DPČ)
    Přímá práce s klienty (pravidelně cca 2 hod/ týdně).
    Zpracování metodik práce s klienty a individuálních plánů
  • Muzikoterapeut (DPP/ DPČ)
    Přímá práce s klienty (pravidelně cca 2 hod/ týdně).
  • Arteterapeut (DPP/ DPČ)
    Přímá práce s klienty (pravidelně cca 2 hod/ týdně).
  • Vedoucí výtvarného kroužku (DPP/ DPČ)
    Přímá práce s klienty (pravidelně cca 3 hod/ týdně).
  • Vedoucí rukodělného kroužku (DPP/ DPČ)
    Přímá práce s klienty (pravidelně cca 3 hod/ týdně).
  • Pracovník v sociálních službách - směny v nepřetržitém provozu (DPP/ DPČ, HPP)
    Přímá péče o děti i dospělé se středně těžkým až těžkým stupněm mentálního a kombinovaného postižení.
    Nezbytná pomoc a podpora při zvládání běžných úkonů klientů (osobní hygiena, oblékaní, stravování).
    Zajištění dohledu při činnostech klientů.
    Nácvik jednoduchých denních činností a podpora soběstačnosti klientů.
    Výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti dle plánů.
    Zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím.
    Vedení dokumentace a individuální plánování

Pokud máte zájem o nabízené pracovní pozice, neváhejte nás kontaktovat:

Kontaktujte nás kdykoliv emailem nebo telefonicky v pracovní dny v době od 8:30 hod do 17:00 hod.