Sportujte nebo choďte s EPPkou a pomozte tak Klubíčku rozšířit tréninkové pracoviště.

Sportujte s EPPkou pro Klubíčko
Rozběhněme to s EPP a pomozme hendikepovaným pracovat

Nadace ČEZ podpořila projekt Klubíčka na rozšíření činností tréninkového pracoviště o pojízdnou kavárnu KlubkoCafé částkou 80.000 Kč. Abychom je však obdrželi, musíme nejprve získat body v aplikaci EPP Pomáhej pohybem – viz http://www.pomahejpohybem.cz/.
Nadace ČEZ poté body přemění na peníze, které věnuje Klubíčku na nákup kávovaru a mobilního stánku „na míru“.

Od září budujeme nové prostory na adrese Beroun, U Archivu 156. Zde vzniká cvičná kuchyňka, ve které budou klienti péct sladké a slané pečivo, a tvořivá dílna, kde budou klienti vyrábět různé malé dárkové předměty, jako třeba sypané čaje, vonné soli nebo ručně vyráběná mýdla.
Produkty pak budou k dostání v naší pojízdné kavárně KlubkoCafé spolu s dobrou kávou, kterou budou zákazníkům připravovat klienti Klubíčka. Tím rozšíříme činnosti klientů a také možnost prezentace Klubíčka, což – jak doufáme – napomůže i získání nových dárců.

Prosíme, pomozte nám získat potřebné body.
Aplikace se může používat nejen při sportování, ale i při chůzi, takže získat body pro Klubíčko může opravdu každý.
Aplikace se instaluje do mobilu, pak ji stačí jen zapnout při jakýchkoliv aktivitách a poté připsat body Klubíčku – projekt „Rozšíření pracoviště o pojízdnou kavárnu“.
Předem děkujeme za šíření naší prosby a za každý získaný bod.