Nabidka volných pracovních míst

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici:
Osobní asistent/ka dětí a dospělých se zdravotním postižením

Co Vás čeká:
V našem Penzionu Klubíčko Vráž budete pečovat o malou skupinku dětí i dospělých s různým postižením a poskytovat jim nezbytnou pomoc a podporu při osobní hygieně, oblékaní, stravování a jejich dalších potřebách, zajišťovat jim volnočasové aktivity a dohled a doprovod při všech jejich činnostech.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete do 28. 2. 2019 svůj strukturovaný životopis, motivační dopis a případně svou fotografii na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výběrové řízení se zájemci proběhne v Penzionu Klubíčko (Květnová 109, Vráž u Berouna) formou cca 30 minutových pohovorů vč. podání informací o pracovní pozici a prohlídky zařízení.

Bližší informace na tel. 601 097 477 (Mgr. Barbora Strnadová, vedoucí sociálních služeb).