Projekty realizované v roce 2014

• Oprava zvedáků pro přesun imobilních klientů

Uživatelé služeb soustředěných v našem Penzionu Vráž jsou většinou vozíčkáři. Pro jejich bezpečný přesun nám jejich rodiny zapůjčily starší pojízdné zvedáky. Díky příspěvkům Nadace Charty 77 - Konto Bariéry (30.000 Kč) a Nadačního fondu Letorosty pana senátora Jiřího Oberfalzera (20.000 Kč) jsme mohli zvedáky opravit a dokoupit potřebné součástky.

• Vybudování Penzionu Klubíčko Vráž - 1 etapa

Díky podpoře 64 dárců a aktivní pomoci 16 dobrovolníků se nám podařilo během 11 týdnů na Vráži u Berouna vybudovat částečně bezbariérový Penzion Klubíčko s kapacitou 13 lůžek + 4 přistýlky. Toto zařízení je jedinečné tím, že CELOROČNĚ poskytuje komplex registrovaných sociálních služeb, terapií a integrovaných volnočasových aktivit dětem, mladistvým a dospělým s těžkým zdravotním postižením v malém penzionu rodinného charakteru s vysokým důrazem na individuální potřeby klientů. Služby soustředěné v tomto penzionu střídavě využívá cca 45 klientů z celé ČR.