Nakupujte výrobky našich klientů

Činnost Klubíčka můžete podpořit prostřednictvím portálu Pomáháme dárkem, který vytváří prostor pro vystavení výrobků chráněných dílen a organizací neziskového sektoru.

Naše výrobky jsou „Dárky s příběhem“. Příběhem dětí i dospělých s postižením, kteří spolu se svými rodinami prožívají jedinečné životní osudy. Denně se musí potýkat s překážkami, které si jiní neumí ani představit, a přesto díky svým obětavým rodinám a přátelům je jejich život plný radostných okamžiků, pocitů štěstí a sounáležitosti. Výroba dárků umožňuje našim klientům zažívat i pocity úspěchu a uspokojení z dobře odvedené práce.Jak se jim dílo povedlo, posuďte sami.

Při zakoupení dárků uděláte radost nejen sobě a svým blízkým, ale dozvíte se také, kdo dárek vyrobil a jak se na výrobě podílel, co ho baví.

Věříme, že díky tomuto portálu nalezneme řadu dalších příznivců, kteří budou cítit uspokojení z toho, že zakoupením dárku osobně poskytli konkrétní pomoc některému z cca 60 klientů Klubíčka.

Jak nás můžete ještě podpořit?

Prostřednictvím naší neziskové organizace můžete pomoci KONKRÉTNÍM dětem i dospělým se zdravotním postižením a jejich rodinám Z VAŠEHO OKOLÍ ZLEPŠIT ŽIVOT.

Proč pomáhat prostřednictvím naší organizace ?

• ... protože naše SPOLUPRÁCE je PŘÍNOSEM pro rodiny pečující o blízkého se zdravotním postižením
  • ... protože SPOLEČNĚ uděláme dobrou věc – POMŮŽEME POTŘEBNÝM
  • ... protože Klubíčko je transparentní - VAŠI DŮVĚRU SI ZASLOUŽÍME
  • ... protože tým Klubíčka má zkušenosti a stále se vzděláváme - VÍME JAK NA TO

Přehled dárců naleznete v sekci Podporují nás.
Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat. Velice si Vaší důvěry a podpory vážíme a děkujeme za ni.