• Pojeďte s námi na výlet
    Pojeďte s námi na výlet
  • Návštěva našich klientů na koncertu
    Pojďte s námi na koncert

Asistovaná doprava

Nabízíme asistovanou individuální i skupinovou dopravu lidem s omezenou schopností pohybu a orientace a jejich doprovodu.

Asistovaná doprava je zajišťována automobilem Dacia Dokker se speciálním zařízením pro přesun imobilních osob do automobilu (Invalift).
Asistovaná doprava je poskytována jako fakultativní (doplňková) služba ke sjednaným sociálním službám (na základě uzavřené smlouvy).

 

Cílová skupina

Služba je určena klientům s omezenou schopností pohybu a orientace s bydlištěm na území okresu Beroun, Kladno, Rakovník a Praha - Západ. Využívat ji mohou pravidelně i nárazově - podle aktuálních potřeb.

 

Provozní doba poskytování služby

Každý všední den od 7:00 do 19:00 hod. Noční provoz a provoz o víkendech dle dohody s poskytovatelem.
Klienti mohou službu Asistovanou dopravu využívat pravidelně dle rozpisu i nárazově - dle aktuálních potřeb a předchozí dohody s poskytovatelem.

 

Metody práce s klientem

  • Asistent pravidelně nebo nepravidelně dle aktuálních potřeb klienta dopravuje klienta – např. do školy, do zaměstnání, na volnočasové aktivity, k lékaři, na úřady, na nákupy, při dopravě veřejnými dopravními prostředky, aj.

 

Kontakt

Koordinátor Asistované dopravy  Kristýna Melčová, DiS. email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel. +420 601 584 384

Kontaktujte nás kdykoliv emailem nebo telefonicky v pracovní dny v době od 8:30 hod do 17:00 hod.