KnihoBudky

Zadejte práci naší chráněné dílně a objednejte si naši KnihoBudku.

KnihoBudky slouží k bezplatnému půjčování a výměně knih, ale využít ji můžete i jako reklamní poutač.

Tento projekt realizujeme s cílem vytvářet pracovní příležitosti pro lidi, jejichž život je ovlivněn zdravotním handicapem.

• Klubák je bude instalovat v obcích našeho regionu na autobusových a železničních zastávkách a v různých institucích (zdravotnická zařízení, úřady, …). O KnihoBudky se budeme i nadále starat, udržovat je v čistotě a průběžně do nich budeme doplňovat další knihy.
  • Instalované KnihoBudky naleznete v připravované mapě.
  • Obcím i firmám nabízíme možnost umístění reklamy na KnihoBudku, díky které budou pokryty náklady na výrobu KnihoBudky a na pravidelnou údržbu.

Pokud máte zájem o naší KnihoBudku, neváhejte nás kontaktovat.

Ředitelka
Alena Pecková

apeckova@klubickoberoun.cz
+420 722 955 596

Kontaktujte nás kdykoliv emailem nebo telefonicky v pracovní dny v době od 8:30 hod do 17:00 hod.