Tým NNO SP Klubák

?????

ORGÁNY NNO SP KLUBÁK, Z.Ú.  |  PRACOVNÍCI NNO KLUBÁK Z.Ú.

Orgány NNO Sociální podnik Klubák, z.ú.

Bc. Martina Smolíková

Předsedkyně správní rady

Matka dítěte se zdravotním postižením, sociální pracovnice/poradce, ředitelka ARPZPD v ČR, z.s. - spolku s celorepublikovou působností.
1998 - 2012 - členka ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Klubíčko Beroun
2001 - 2005 - členka výboru ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Klubíčko Beroun
2006 - 2008, 2010 - 31. 5. 2011 - členka revizní komise ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Klubíčko Beroun
2009 - dosud - jedna ze zakladatelů ARPZPD v ČR, z.s. - Klubu Uzlík

Marie Havlíčková

Členka Správní rady

Držitelka Výroční ceny za práci ve prospěch zdravotně postižených občanů za rok 2010 za mimořádné zásluhy v oblasti péče o děti se zdravotním postižením v ČR, udělené ministrem zdravotnictví.
1991 - dosud - jedna ze zakladatelů a dlouholetá ředitelka ARPZPD v ČR, z.s.- spolku s celorepublikovou působností.

Bc. Martina Čížková, DiS.

Členka Správní rady

Matka dvou dětí se zdravotním postižením, sociální pracovnice/poradce.
Dlouholetá členka Republikového výboru ARPZPD v ČR, z.s. - spolku s celorepublikovou působností.

Ředitelka a statutární orgán

Profesní CV ředitelky

Matka dvou postižených dětí (Tereza *1986 - +2006, Barbora *1993 - +2003) a dvou adoptovaných dětí (Jan *1995, Dušan *1999)
1997 - 2011 - jedna ze zakladatelů a členka ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Klubíčko Beroun
1997 - 2001 - předsedkyně a statutární orgán ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Klubíčko Beroun
2000 - dosud - členka Republikového výboru ARPZPD v ČR, z.s.- spolku s celorepublikovou působností.
2001 - 2003 - člen výboru a statutární orgán ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Klubíčko Beroun, pracovník této organizace/ Koordinátor činností
2003 - 31. 5. 2011 - člen výboru a statutární orgán ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Klubíčko Beroun, pracovník této organizace/ Ředitelka Integračního centra KLUBíčko Beroun, které pod jejím vedením poskytovalo od r. 2000 komplex sociálních služeb, vzdělávání, terapií a volnočasových aktivit cca 70 klientům ročně, zaměstnávalo cca 50 osob, čerpalo finanční dotace ze zahraničních zdrojů v celkové výši 21.250.000 Kč a realizovalo desítky grantů podpořených z českých finančních zdrojů.
2004 - 2006 - koordinátorka přípravy Komunitního plánování sociálních služeb Města Beroun
2006 - dosud - členka Koordinační skupiny Komunitního plánování sociálních služeb Města Beroun
2009 - dosud - jedna ze zakladatelů a členka ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Uzlík, členka revizní komise ARPZPD v ČR, z.s - Klubu Uzlík

Pracovníci NNO Sociální podnik Klubák, z.ú.

Pracovníci

Jana Málková

0,75 HPP

Pomocní provozní pracovníci
Střídavě se na pozicích: pomocný kuchař, pomocný uklízeč, pomocný prodejce v Pojízdné kavárně KlubkoCafé, ...

Radek Prkno, Petra Škňouřilová, Radka Timoradská, František Tyburec

4x 0,50 HPP

Pokud máte zájem o služby našeho sociálního podniku, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás kdykoliv emailem nebo telefonicky v pracovní dny v době od 8:30 hod do 17:00 hod.