Nabídka zaměstnání

Nabídka pro ty, kteří se chtějí stát součástí našeho týmu.

HLEDÁME NOVÉ SPOLUPRACOVNÍKY

Nabízíme práci v nestátní a neziskové organizaci, provozující penzion rodinného typu, ve kterém poskytujeme sociální služby dětem i dospělým s kombinovaným postižením. V Klubíčku si zakládáme na tom, aby se pracovní stres co nejméně přenášel na naše klienty, a proto volíme volnější pracovní tempo, a tedy i menší pracovní skupinky. Nacházíme se v klidné části obce Vráž vzdálené 5 minut autobusem z centra Berouna. Hledáme především spolehlivé pracovníky, kteří se nebojí vstřebávat moderní přístupy v péči o lidi s postižením a chtějí tak růst se svou organizací. Stravování je možné přímo v Klubíčku, jelikož disponujeme vlastní kuchyní, kde připravujeme jídlo pro naše klienty.

Přednostně poptáváme pracovní pozici:

Zdravotní sestra/ bratr

Nabízíme možnost práce jak formou brigády tak pracovního poměru.

Náplň práce brigádníka (DPP, DPČ):

• Příprava a podávání léků
  • Aplikace inzulínu
  • Vedení dokumentace

Mzdové ohodnocení je mezi 150 - 200 Kč/hod

Náplň práce zaměstnance (pracovní smlouva – částečný nebo plný úvazek):

• Příprava a podávání léků
  • Aplikace inzulínu
  • Preventivní vyšetření pracovníků a klientů na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2 prostřednictvím screeningových POC antigenních testů dle Mimořádného opatření vlády.
  • Doprovázení klientů k lékařům a na rehabilitace
  • Poskytování různých terapií dle pokynů odborníků (masáže, individuální rehabilitace, perličkové koupele, relaxační techniky aj.)
  • Přímá péče o děti i dospělé se středně těžkým až těžkým stupněm mentálního a kombinovaného postižení
  • Vedení dokumentace.

Nástupní mzda je mezi 25 000 - 30 000 Kč.

Pečovatel/ka o dospělé se zdravotním postižením

V našem Penzionu Klubíčko Vráž budete pečovat o malou skupinku dospělých s různým postižením a poskytovat jim nezbytnou pomoc a podporu při osobní hygieně, oblékaní, stravování a jejich dalších potřebách, zajišťovat jim volnočasové aktivity a dohled a doprovod při všech jejich činnostech.

Doplňkové služby

Nepokrývá nabídka Sociálních služeb vše, co potřebujete? Podívejte se na naše doplňkové služby.