Nabídka zaměstnání

Nabídka pro ty, kteří se chtějí stát součástí našeho týmu.

HLEDÁME NOVÉ SPOLUPRACOVNÍKY

Nabízíme práci v nestátní a neziskové organizaci, provozující penzion rodinného typu, ve kterém poskytujeme sociální služby dětem i dospělým s kombinovaným postižením. V Klubíčku si zakládáme na tom, aby se pracovní stres co nejméně přenášel na naše klienty, a proto volíme volnější pracovní tempo, a tedy i menší pracovní skupinky. Nacházíme se v klidné části obce Vráž vzdálené 5 minut autobusem z centra Berouna. Hledáme především spolehlivé pracovníky, kteří se nebojí vstřebávat moderní přístupy v péči o lidi s postižením a chtějí tak růst se svou organizací. Stravování je možné přímo v Klubíčku, jelikož disponujeme vlastní kuchyní, kde připravujeme jídlo pro naše klienty.

Klubíčko Beroun, z.ú. poskytující sociální služby seniorům, dětem a dospělým s mentálním a kombinovaným postižením, hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici:

Řidič/ka asistované dopravy seniorů a osob se zdravotním postižením.
Pozice je vhodná zejména pro aktivního důchodce.

Co Vás čeká:
Doprava a doprovázení seniorů, osob se zdravotním postižením a dalších osob s omezenou schopností pohybu všude, kam potřebují
(lékaři, nákupy, volnočasové aktivity)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Odpovědnost, spolehlivost, trpělivost, empatii, respekt ke klientům, smysl pro týmovou práci, ochotu učit se novým věcem,
fyzickou zdatnost, a trestní bezúhonnost. NUTNÝ je řidičský průkaz skupiny B.

Co Vám můžeme nabídnout:

• Práce na DPP nebo DPČ.
  • Vstřícný malý kolektiv zavedené neziskové organizace.
  • Příjemné pracovní prostředí v nově vybudovaném penzionu rodinného typu.
  • Vzdělávání, supervize a možnost osobního růstu.
  • Odpovídající platové ohodnocení.

Místo výkonu práce:
Beroun a okolní obce, Penzion Klubíčko, Květnová 109, 267 11 Vráž
Nástup ihned nebo dle domluvy.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj strukturovaný životopis, motivační dopis a případně svou fotografii
na e-mailovou adresu info@klubickoberoun.cz
Výběrové řízení se zájemci proběhne v Penzionu Klubíčko (Květnová 109, Vráž u Berouna) formou cca 30 minutových pohovorů
vč. podání informací o pracovní pozici a prohlídky zařízení.
Bližší informace na tel. 727 964 672.