Nabídka zaměstnání

Nabídka pro ty, kteří se chtějí stát součástí našeho týmu.

POZOR, POZOR !

Ve Vráži u Berouna dokončujeme rekonstrukci prostor a otevíráme nový gastroprovoz s pekárnou a bistro, ve kterých zaměstnáme další lidi se zdravotním postižením. Potřebujeme prezentovat nabídku našich produktů a cateringu, ale i našich sociálních služeb.

Hledáme "profíka-srdcaře", který nám pomůže s "rozjezdem" těchto našich nových činností, bude pravidelně prezentovat nabídku našich produktů a cateringu, ale i našich sociálních služeb.

Bude samostatný, systematický, koncepční, iniciativní a plný nápadů!

My více jak 25 let poskytujeme péči o klienty s těžkým kombinovaným postižením a pro ty s postižením lehčím umíme vymyslet a přizpůsobit pracovní pozice. Ale potřebujeme naši práci více prezentovat, získávat zakázky a nové příznivce.

HLEDÁME NOVÉ SPOLUPRACOVNÍKY

Nabízíme práci v nestátní a neziskové organizaci, provozující penzion rodinného typu, ve kterém poskytujeme sociální služby dětem i dospělým s kombinovaným postižením. V Klubíčku si zakládáme na tom, aby se pracovní stres co nejméně přenášel na naše klienty, a proto volíme volnější pracovní tempo, a tedy i menší pracovní skupinky. Nacházíme se v klidné části obce Vráž vzdálené 5 minut autobusem z centra Berouna. Hledáme především spolehlivé pracovníky, kteří se nebojí vstřebávat moderní přístupy v péči o lidi s postižením a chtějí tak růst se svou organizací. Stravování je možné přímo v Klubíčku, jelikož disponujeme vlastní kuchyní, kde připravujeme jídlo pro naše klienty.

Klubíčko Beroun, z.ú. poskytující sociální služby seniorům, dětem a dospělým s mentálním a kombinovaným postižením, hledá nového kolegu/ kolegyni na pracovní pozici:

Momentálně žádná další volná pracovní místa nenabízíme, ale pokud nám chcete poslat vaše CV na jakoukoliv pozici, budeme rádi. Nikdy nevíte:)!