HLEDÁME NOVÉ SPOLUPRACOVNÍKY:

Klubíčko Beroun, z.ú. poskytující sociální služby seniorům, dětem a dospělým s mentálním a kombinovaným postižením, hledá nové kolegy/kolegyně na pracovní pozice:

Pečovatel/ka o dospělé se zdravotním postižením

Co Vás čeká:
V našem Penzionu Klubíčko Vráž budete pečovat o malou skupinku dospělých s různým postižením a poskytovat jim nezbytnou pomoc a podporu při osobní hygieně, oblékaní, stravování a jejich dalších potřebách, zajišťovat jim volnočasové aktivity a dohled a doprovod při všech jejich činnostech.

Zdravotní sestra

Co Vás čeká
V našem Penzionu Klubíčko Vráž budete pečovat o malou skupinku dětí i dospělých s různým postižením.
Náplní práce bude:
Příprava a podání léků, doprovod klientů k lékaři či na rehabilitace.
Poskytování různých terapií dle pokynů odborníků (masáže, individuální rehabilitace, perličkové koupele, relaxační techniky aj.)
Přímá péče o děti i dospělé se středně těžkým až těžkým stupněm mentálního a kombinovaného postižení.
Vedení dokumentace a individuální plánování.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj strukturovaný životopis, motivační dopis a případně svou fotografii na e-mailovou adresu info@klubickoberoun.cz
Výběrové řízení se zájemci proběhne v Penzionu Klubíčko (Květnová 109, Vráž u Berouna) formou cca 30 minutových pohovorů vč. podání informací o pracovní pozici a prohlídky zařízení.
Bližší informace na tel. 601 097 477 (Mgr. Barbora Strnadová, vedoucí sociálních služeb).

Doplňkové služby

Nepokrývá nabídka Sociálních služeb vše, co potřebujete? Podívejte se na naše doplňkové služby.