Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Chráněná dílna prospěšná nejen lidem se zdravotním postižením.

CHRÁNĚNÁ DÍLNA KLUBÁK

Posláním neziskové organizace Sociální podnik Klubák, z.ú. je vytvářet trvale udržitelné pracovní příležitosti pro osoby výrazně znevýhodněné na trhu práce a k tomu jim poskytovat přiměřenou pracovní a psychosociální podporu. Těmito osobami jsou lidé se zdravotním postižením (OZP), pečující osoby a dlouhodobě nezaměstnaní.

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ PRO OZP

Služba pro klienty, kteří potřebují pomoc druhé osoby při běžných denních činnostech. Cílem je nabídnout na přechodnou dobu pečujícím osobám časový prostor, který mohou využít podle svých potřeb.

KNIHOBUDKY

Službu poskytujeme všem, kteří chtějí využívat naši nabídku vzdělávání, terapií, kroužků a výletů nebo se chtějí naučit zvládat běžné domácí práce a posílit tak svou samostatnost a soběstačnost a zároveň být v kontaktu s dalšími lidmi v podobné situaci.

BEROUN - MĚSTO BEZ BARIÉR

ZADEJTE NÁM PRÁCI

Doplňkové služby

Nepokrývá nabídka Sociálních služeb vše, co potřebujete? Podívejte se na naše doplňkové služby.