Sociální podnik Klubák

Zaměstnáváme lidi, jejichž život je ovlivněn zdravotním handicapem.

SOCIÁLNÍ PODNIK KLUBÁK, z.ú.

Sociální podnik Klubák, z.ú. byl založen NNO Klubíčko Beroun z.ú. (poskytovatelem registrovaných sociálních služeb).
V SP Klubák nachází pracovní uplatnění přednostně dospělí se zdravotním postižením z našeho regionu a také klienti Klubíčka, kteří prošli sociálními službami a tréninkovým pracovištěm a „(vy)klubali“ se natolik, že již zvládnou pracovní povinnosti a mohou být zaměstnáni na chráněných pracovních místech. Odtud pochází název našeho podniku.

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ PRO OZP

Zaměstnáváme více jak 51% osob se zdravotním postižením na chráněných pracovních místech.
Pracovní zařazení, výše úvazku a délka pracovní doby je uzpůsobena specifickým schopnostem, individuálním možnostem a zdravotnímu stavu pracovníků.

ZADEJTE NÁM PRÁCI

Využívejte služeb našeho sociálního podniku Klubák a pomozte tak vytvořit pracovní příležitosti pro lidi, jejichž život je ovlivněn zdravotním handicapem.

DEKLARACE PRINCIPŮ SOCIÁLNÍHO PODNIKÁNÍ

MPSV definovalo indikátory (rozpoznávací znaky sociálního podniku), které by měly být pro firmy, hlásící se k sociálnímu podnikání, povinné. Míří do pěti oblastí – sociálně prospěšný cíl, sociální, ekonomický, environmentální a místní prospěch.
Sociální podnik tyto principy naplňuje, proto ho najdete mezi dalšími sociálními podniky na adrese www.ceske-socialni-podnikani.cz

Doplňkové služby

Nepokrývá nabídka Sociálních služeb vše, co potřebujete? Podívejte se na naše doplňkové služby.