Aktuality archiv - 2015

Klubíčko hledá nové spolupracovníky

27.12.2015 15:45

Pro naše registrované sociální služby soustředěné v Penzionu Klubíčko Vráž hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozice:

Pracovník/pracovnice přímé péče o klienty se zdravotním postižením
 
Co Vás čeká
V našem Penzionu Klubíčko Vráž se spolu s dalšími kolegy budete se starat o děti i dospělé s různým postižením a poskytovat jim nezbytnou pomoc a podporu při osobní hygieně, oblékaní, stravování a jejich dalších potřebách, zajišťovat jim volnočasové aktivity a dohled a doprovod při všech jejich činnostech.
 
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Odpovědnost, spolehlivost, trpělivost, empatii, respekt ke klientům, smysl pro týmovou práci, ochotu učit se novým věcem, fyzickou zdatnost, a trestní bezúhonnost.
Výhodou je praxe v sociálních či zdravotnických službách nebo osobní zkušenost s péčí o někoho blízkého se zdravotním postižením.
Předností je kvalifikace pro práci v sociálních službách dle zákona č.108/2006 Sb. na pozici pracovník v sociálních službách, základní znalosti práce na počítači a řidičský průkaz skupiny B.
 
Co Vám můžeme nabídnout
Nestereotypní a smysluplnou práci v malém kolektivu v nově vybudovaném penzionu rodinného typu.
Práci na plný nebo částečný pracovní úvazek v nepřetržitém směnném provozu
Vzdělávání, supervize a možnost osobního růstu
5 týdnů dovolené
Hrubou mzdu cca 11.000 - 15.000 Kč/ měsíčně + příplatky dle Zákoníku práce + stravenky
Místo výkonu práce Penzion Klubíčko, Květnová 109, 267 11 Vráž u Berouna
Nástup možný ihned

Informace o pozici
Kontaktní osoba:
Alena Pecková, ředitelka Klubíčko Beroun, o.p.s., info@klubicko-ops.cz, 722 955 596

Klubíčko hledá manažera projektu pro zaměstnávání osob se zdravotním postižením

27.12.2015 15:10

A co by měl náš budoucí manažer dělat?
Měl by se podílet na zpracování projektu a poté jej realizovat.
Náplní jeho práce by posléze bylo zajišťování zakázek od obcí, firem i veřejnosti a prodej našich produktů a vedení týmu pracovníků.
Předpokladem pro tuto práci jsou:
- výborné komunikační dovednosti a pozitivní vztah k lidem s postižením
- spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, empatie, psychická odolnost
- schopnost samostatné práce i práce v týmu
- znalost práce na PC
- trestní bezúhonnost
Více informací poskytne A. Pecková, ředitelka Klubíčka, email: info@klubicko-ops.cz , tel: 722 955 596

Pátý "Tetín pro Klubíčko" nabídl řadu novinek

23.09.2015 14:05 

Pátá akce "Tetín pro Klubíčko" proběhla dle plánu, počasí vylákalo ven mnoho příznivců lahodného burčáku a dobré muziky a napomohlo celkové pohodové atmosféře.
Novinkou byla páteční přednáška Prof. PhDr. Petr Čorneje, DrSc., předního českého historika specializujícího se na dějiny pozdního středověku na téma "Svatá Ludmila ve středověku", kterou s velkým zaujetím vyslechla řada tetínských občanů.
V sobotu klienti Klubíčka pokřtí CD "Klubíčko plné písniček", které pro něj natočil p. Martin Šmíd spolu se svými přáteli.
Poté jsme předali panu starostovi Tetína Ing. Martinu Hrdličkovi naši první KnihoBudku. KnihoBudky slouží k bezplatnému půjčování a výměně knih. Klubíčko je bude díky příspěvkům obcí a dárců bude instalovat v obcích našeho regionu a v různých institucích. Tento projekt realizujeme s cílem vytvářet pracovní příležitosti pro lidi, jejichž život je ovlivněn zdravotním handicapem.
Klubíčko prezentovalo svou činnost a prodávalo výrobky svých klientů i klientů dalších organizací - např. Domova Koniklec Suchomasty (http://www.koniklec-suchomasty.cz/ )
 
Akce byla opět podpořena dotací obce Tetín.
Návštěvníci akce zakoupili na stánku Klubíčka výrobky klientů v hodnotě 7.004 Kč a Tetínské matky nám do kasičky přidaly ještě výtěžek červnového Dětského dne ve výši 764. Kč

Děkujeme všem příznivcům, spolupořadatelům a dobrovolníkům (obec Tetín, Tetín Víno Hruška, p. Utratil z Tetína, rodina Smetanových z Tetína, Velkostatek Tetín, JOHNNY SERVIS) za pomoc se zajištěním akce a návštěvníkům za podporu naší činnosti.

Tetín pro Klubíčko proběhne již popáté

07.09.2015 20:06 

Zveme všechny příznivce lahodného burčáku a dobré muziky na již 5 charitativní akci "Tetín pro Klubíčko", která se koná ve dnech 18. - 19. září 2015 na Tetíně.
V pátek 18. září se v kostele Svaté Ludmily koná přednáška Prof. PhDr. Petr Čorneje, DrSc., předního českého historika specializujícího se na dějiny pozdního středověku na téma "Svatá Ludmila ve středověku". Jde o mimořádné setkání předznamenávající událost "Svatá Ludmila 1100 let"."
V sobotu kromě tradiční ochutnávky dobrého vína a dobrůtek k němu, proběhne i Tetínské knižní kramaření - aneb dobročinný bazar knih. Darované knihy bude Klubíčko využívat v rámci svého nového projektu "KnihoBudky", které budou vyrábět klienti Klubíčka. KnihoBudky slouží k bezplatnému půjčování a výměně knih. Klubíčko je bude díky příspěvkům obcí a dárců bude instalovat v obcích našeho regionu a v různých institucích. Tento projekt realizujeme s cílem vytvářet pracovní příležitosti pro lidi, jejichž život je ovlivněn zdravotním handicapem. První KnihoBudku Klubíčko slavnostně předáme představitelům obce Tetín v 15:00 hod..
Klienti Klubíčka pokřtí ve 13:00 CD "Klubíčko plné písniček", které pro něj natočili p. Martin Šmíd spolu se svými přáteli E. Jindáčkem,  O. Doubkem, D. Polákovou, M. Rehákovou, L Kubernátovou (Kozderkovou), Š. Vaňkovou, A. Hurychem, M. Waisovou a dalšími.
Podrobnosti naleznete v přiloženém plakátu a na www.facebook.com/events/1677567635796147/ 

Klubíčko Beroun, o.p.s. zve na Den otevřených dveří

17.05.2015 08:18 

Přijďte se podívat, jak se v Penzionu Klubíčko klientům žije a co vše společně děláme.
Den otevřených dveří se koná v Penzionu Klubíčko (Květnová 109, Vráž u Berouna) ve středu 27. 5. 2015 v době od 13:00 do 17:00 hod.
Návštěvníci si budou moci vyzkoušet i náš nový relaxační koutek, do kterého jsme z výtěžků veřejné sbírky zakoupili vybavení pro multismyslovou terapii snoezzelen - relaxační hudbu, potřeby pro aromaterapii, projektor na promítání obrazců, vodní sloup s bublinkami a řadu dalších pomůcek vytvářejících světelné efekty.
Nově naše služby rozšiřujeme o asistovanou dopravu klientů, která umožní klientům pravidelně využívat i ambulantní formy našich služeb.
Dále vás seznámíme s našimi plány na přístavbu a vybudování dalších pokojů pro chráněné bydlení osob se zdravotním postižením a seniorů.

Klubíčko Beroun, o.p.s. zve na Den otevřených dveří

17.05.2015 08:18 

Přijďte se podívat, jak se v Penzionu Klubíčko klientům žije a co vše společně děláme.
Den otevřených dveří se koná v Penzionu Klubíčko (Květnová 109, Vráž u Berouna) ve středu 27. 5. 2015 v době od 13:00 do 17:00 hod.
Návštěvníci si budou moci vyzkoušet i náš nový relaxační koutek, do kterého jsme z výtěžků veřejné sbírky zakoupili vybavení pro multismyslovou terapii snoezzelen - relaxační hudbu, potřeby pro aromaterapii, projektor na promítání obrazců, vodní sloup s bublinkami a řadu dalších pomůcek vytvářejících světelné efekty.
Nově naše služby rozšiřujeme o asistovanou dopravu klientů, která umožní klientům pravidelně využívat i ambulantní formy našich služeb.
Dále vás seznámíme s našimi plány na přístavbu a vybudování dalších pokojů pro chráněné bydlení osob se zdravotním postižením a seniorů.

Charitativní akce "Tetín pro Klubíčko" se opět vydařila

17.05.2015 08:17 
Díky tetínským občanům a firmám proběhla v sobotu 16. 5. 2015 již čtvrtá charitativní akce "Tetín pro Klubíčko"
Akce byla opět zahájena slavnostní dělostřelbou pana Utratila.
Pro dobrou pohodu všem hrála kapela, návštěvníci ochutnávali i nakupovali výborná růžová vína a řadu domácích bio produktů, bylinných přípravků, preclíků, koláčů, pagáčků, sýrů a medu či produktů tetínských zahrádkářů.
Velký zájem byl o jízdu na ponících a tvořivé dílny pro děti i dospělé či o opékání buřtů.
Novinkou bylo šermířské vystoupení a mnoho zájemců navštívilo i "Tetínské knižní kramaření" a za symbolickou cenu si zakoupilo vybrané knihy.
Klubíčko prezentovalo svou činnost a prodávalo výrobky svých klientů i klientů dalších organizací - Domova Koniklec Suchomasty (http://www.koniklec-suchomasty.cz/ ) a Klubu Zvonek Králův Dvůr (http://www.zvonek.kraluvdvur.cz/ )
 
Akce byla opět podpořena dotací obce Tetín a nově na ni přispěla i Správa železniční dopravní cesty a LOMY MOŘINA spol. s r.o.
Návštěvníci akce zakoupil na stánku Klubíčka výrobky klientů v hodnotě 4.722 Kč.
 
Děkujeme všem spolupořadatelům a dobrovolníkům (obec Tetín, Tetín Víno Hruška, p. Utratil z Tetína, rodina Smetanových z Tetína, Velkostatek Tetín, JOHNNY SERVIS, šermířská skupina Viridis Milites a p. Šmíd z Kublova) za pomoc se zajištěním akce a návštěvníkům za podporu naší činnosti.

Tetín pro Klubíčko - sobota 16. května 2015, 10:00 - 18:00

14.05.2015 16:52 

Srdečně zveme všechny na již čtvrtou charitativní akci“ Tetín pro Klubíčko“, která se uskuteční tuto sobotu 16. 5. 2015.
Jako vždy návštěvníky potěší řemeslné tržiště, degustace růžových vín nebo prodej domácích bio produktů, bylinných přípravků, preclíků, koláčů, pagáčků, sýrů a medu, jízda na ponících, plno her, Novinkou bude šermířské vystoupení a "Tetínské knižní kramaření" aneb Bazar knih pro Klubíčko,
Přijďte se pobavit, ochutnat výborná vína a bio-produkty a zároveň podpořit Klubíčko.
Z výtěžků minulých tetínských akcí jsme zakoupili vybavení pro klienty Penzionu Klubíčko Vráž. Nyní pro ně budujeme relaxační místnost pro multismyslovou terapii snoezzelen www.google.cz/search?q=snoezelen&espv=2&biw=1920&bih=955&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=5rpUVfrUE8i57gbY-YO4BQ&ved=0CB8QsAQ&dpr=1 a potřebujeme dokoupit zatemnění, zrcadla a řadu pomůcek vytvářejících světelné efekty.
Podrobnější informace – viz přiložený plakát

Zveme vás na náš facebook

02.01.2015 15:33 

Pokrok nezastavíš a tak i Klubíčko zvážilo doporučení expertů na komunikaci a začalo prezentovat svou činnost na sociálních sítích.
Na facebooku nás naleznete na www.facebook.com/pages/Klub%C3%AD%C4%8Dko-Beroun-o-p-s/1510908472519764?ref=aymt_homepage_panel