Asistovaná doprava

Nabízíme asistovanou individuální i skupinovou dopravu seniorům, osobám se zdravotním postižením a ostatním lidem s omezenou schopností pohybu včetně jejich doprovodu.

Asistovaná doprava je zajišťována automobilem Dacia Dokker se speciálním zvedacím zařízením pro přesun imobilních osob do automobilu (Invalift) nebo automobilem Citroën Berlingo se zabudovanou plošinou pro převoz osob na invalidním vozíku.

Klienta rádi dopravíme a v případě potřeby i doprovodíme např. do školy, do zaměstnání, k lékaři, na úřady, na volnočasové aktivity, na nákupy aj. Můžeme zapůjčit vozík, chodítko, berle nebo schodolez.

Služba je určena seniorům a osobám s omezenou schopností pohybu a orientace s bydlištěm na území okresu Beroun, Kladno, Rakovník a Praha - Západ. Využívat ji mohou pravidelně i nárazově - dle svých potřeb, po předchozí dohodě.

Provozní doba poskytování služby

Každý všední den od 7:00 do 19:00 hod.

• Asistovanou dopravu je možné využívat pravidelně i nárazově.
  • Noční provoz a provoz o víkendech a svátcích po předchozí dohodě.
  • Nasmlouvat lze i dopravu pro skupiny 2 - 4 osob z jedné lokality, což může zákazníkům dopravu zlevnit.
Dopravu je potřeba objednat telefonicky předem, na čísle: 727 964 672, nebo písemně na mailu: doprava@klubickoberoun.cz

Dispečer Asistované dopravy
doprava@klubickoberoun.cz
+420 727 964 672

Kontaktujte nás kdykoliv emailem nebo telefonicky v pracovní dny v době                  od 8:00 hod do 16:00 hod.