Tým NNO Klubíčko Beroun, z.ú

Rozvoj našich služeb by se neobešel bez aktivního a proklientského přístupu zaměstnanců a dobrovolníků Klubíčka. Jejich nadstandardní a zodpovědný přístup velmi často pozitivně oceňují klienti Klubíčka a jejich rodinní příslušníci.
Pro náš tým je důležité podat pomocnou ruku těm, kteří sami život s handicapem znají a obtížně hledají příležitost se uplatnit. Cítíme veliké uspokojení, že jsme dokázali vybudovat komplex potřebných služeb pro klienty s různými typy a stupni zdravotního postižení, který je klienty plně využíván a proto funguje velmi efektivně.

Správní rada, revizor a ředitelka Klubíčka Beroun z. ú.

Bc. Martina Smolíková

Předsedkyně správní rady

Mgr. Renáta Egrtová

Členka Správní rady

Marie Havlíčková

Členka Správní rady

Matka dítěte se zdravotním postižením, sociální pracovnice/poradce, ředitelka ARPZPD v ČR, z.s. - spolku s celorepublikovou působností.
Matka dítěte se zdravotním postižením, učitelka.
Držitelka Výroční ceny za práci ve prospěch zdravotně postižených občanů za rok 2010 za mimořádné zásluhy v oblasti péče o děti se zdravotním postižením v ČR, udělené ministrem zdravotnictví.
  • 1998 - 2012 - členka ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Klubíčko Beroun
  • 2001 - 2005 - členka výboru ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Klubíčko Beroun
  • 2006 - 2008, 2010 - 31. 5. 2011 - členka revizní komise ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Klubíčko Beroun
  • 2009 - dosud - jedna ze zakladatelů ARPZPD v ČR, z.s. - Klubu Uzlík
  • 1997 - 2009 - jedna ze zakladatelů a členka ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Klubíčko Beroun
  • 2005 - 2006 - členka výboru ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Klubíčko Beroun
  • 2007 - 2009 - předsedkyně a statutární orgán ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Klubíčko Beroun
  • 2009 - dosud - jedna ze zakladatelů a členka ARPZPD v ČR, z.s. - Klubu Uzlík, členka revizní komise ARPZD v ČR, z. s - Klubu Uzlík
  • 1991 - dosud - jedna ze zakladatelů a dlouholetá ředitelka ARPZPD v ČR, z.s.- spolku s celorepublikovou působností.

Bc. Martina Čížková, DiS.

Revizor

Matka dvou dětí se zdravotním postižením, sociální pracovnice/poradce.

• Dlouholetá členka Republikového výboru ARPZPD v ČR, z.s. - spolku s celorepublikovou působností.

Alena Pecková

Ředitelka a statutární orgán

Matka dvou postižených dětí (Tereza *1986 - †2006, Barbora *1993 - †2003) a dvou adoptovaných dětí (Jan *1995, Dušan *1999)

• 1997 - 2011 - jedna ze zakladatelů a členka ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Klubíčko Beroun
  • 1997 - 2001 - předsedkyně a statutární orgán ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Klubíčko Beroun
  • 2000 - dosud - členka Republikového výboru ARPZPD v ČR, z.s.- spolku s celorepublikovou působností.
  • 2001 - 2003 - člen výboru a statutární orgán ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Klubíčko Beroun, pracovník této organizace/ Koordinátor činností
  • 2003 - 31. 5. 2011 - člen výboru a statutární orgán ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Klubíčko Beroun, pracovník této organizace/ Ředitelka Integračního centra KLUBíčko Beroun, které pod jejím vedením poskytovalo od r. 2000 komplex sociálních služeb, vzdělávání, terapií a volnočasových aktivit cca 70 klientům ročně, zaměstnávalo cca 50 osob, čerpalo finanční dotace ze zahraničních zdrojů v celkové výši 21.250.000 Kč a realizovalo desítky grantů podpořených z českých finančních zdrojů.
  • 2004 - 2006 - koordinátorka přípravy Komunitního plánování sociálních služeb Města Beroun
  • 2006 - dosud - členka Koordinační skupiny Komunitního plánování sociálních služeb Města Beroun
  • 2009 - dosud - jedna ze zakladatelů a členka ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Uzlík, členka revizní komise ARPZPD v ČR, z.s - Klubu Uzlík

Vedoucí pracovníci

Lucie Ulčová
Zástupkyně ředitelky/ Provozní manažer
lulcova@klubickoberoun.cz

Organizování i komunikaci má v krvi, proto žádný problém netrvá dýl než 15 vteřin. Je životní optimista, jelikož jen tak se prý dá zvládnout role matky, manažerky a účetní a nezapálit si při tom cigaretu, bez které to zvládá již 7 let.

Martina Hříbalová

PvSS - Koordinátor aktivizací
+420 720 289 346
pgaubeova@klubickoberoun.cz

Pája v sobě snoubí to nejlepší z Ferdy mravence a Raketové myši. Několikrát již byla přistižena, že se nachází na dvou místech najednou. Tento kvantový efekt plně přenáší do práce s klienty, se kterými nejraději probírá politické dění. Miluje teplo, proto jejím mottem je: „ Přežít do léta!“

Andrea Vaníčková
PvSS - Koordinátor aktivizací
+420 720 289 346
avanickova@klubickoberoun.cz

Jitka Jiroutová
PvSS - Mentor/ Referent SSl
jjiroutova@klubickoberoun.cz

Aktivizační pracovníci

Marcela Hrušková

Jana Málková
PvSS - Aktivizační pracovník

V Klubíčku vedeme „ Knihu ptákovin“, do které zapisujeme nejbláznivější věci, co, koho napadly! Naše „Babi“ je absolutním premiantem a není náhoda, že vede i v počtu jejich úspěšných realizací. Skvělé na tom je, že jich většinu dokáže přenést i do svých ručních prací, které posléze předává dál.
Životní motto: „Vydržet tempo“.

Eva Synková
PvSS - Aktivizační pracovník

Její souznění s přírodou a vším živým je legendární i za hranicemi Klubíčka. Její dotyk vás dokáže nabít na celý den a její slova vás pohladí nejen po duši. Když to nestačí, má v záloze bylinky a levé ucho, kterému pracovně říkáme „zpovědnice“. Její motto zní: „Každá duše si zaslouží pohlazení“.

Job-asistenti

Kamila Zambagová
PvSS - Job asistent

Ludmila Ženíšková
PvSS - Job asistent

Pracovníci přímé péče zajištující pečovatelské úkony

Lilly Hadačová

Natalja Hájková

Marcela Kubátová​​​​​​​

Jan Pecka

Silvie Sejkorová

Aneta Šlosarová

Sněžana Smithová

Jana Venzarová
PvSS

Pracovníci NNO Klubíčko Beroun, z. ú.

Management a administrativní pracovníci
Celkem úvazků: 4,75

Ředitelka/ Projektový manažer

Alena Pecková