Seznam podporovatelů 2022

Tipy na to, jak prostřednictvím Klubíčky pomáhat dětem, mladistvým, dospělým a seniorům se zdravotním postižením, kteří využívají naše služby, najdete v sekci "Jak můžete pomoci?"

Dotace a příspěvky z veřejných zdrojů a z nadací

Město Benešov
Zajištění financování a úhrady běžných provozních nákladů při poskytování sociální služby týdenní stacionář pro občany města Benešov.

Město Beroun
Poskytování sociálních služeb občanům Města Beroun/ Příspěvek na provozní a mzdové náklady/ Sociálně aktivizační služby pro OZP, Týdenní stacionář, Osobní asistence, Odlehčovací služby a jiné činnosti.

Město Černošice
Poskytování registrovaných sociálních služeb občanovi města Černošice.

Město Dobřichovice
Poskytování registrovaných sociálních služeb a dalších veřejně prospěšných služeb občanovi Města Dobřichovice/ Příspěvek na provozní a mzdové náklady sociálních služeb.

Město Hořovice
Poskytování sociálních služeb a dalších veřejně prospěšných služeb obyvatelům města Hořovice a ORP Hořovice/ Navýšení kapacity služeb a zvýšení jejich časové, místní i finanční dostupnosti pro obyvatele ORP Hořovice a vybudování chybějících veřejně prospěšných služeb.

Obec Chrustenice
Poskytování registrovaných sociálních služeb občanům obce Chrustenice.

Obec Chyňava
Poskytování registrovaných sociálních služeb a dalších veřejně prospěšných služeb občanovi obce Chyňava/ Uvedený dar bude použit na podporu hl. činností.

Město Králův Dvůr
Celoroční poskytování asistované dopravy pro seniory a OZP Králova Dvora v roce 2022.

Obec Kyšice
Poskytování registrovaných sociálních služeb a dalších veřejně prospěšných služeb občanovi obce Kyšice/ Příspěvek na provozní a mzdové náklady sociálních služeb.

Obec Loděnice
Poskytování registrovaných sociálních služeb občanovi obce Loděnice.

Obec Měňany
Poskytování registrovaných sociálních služeb a dalších veřejně prospěšných služeb / Dar.

Obec Nižbor
Poskytování registrovaných sociálních služeb občanovi obce Nižbor.

Obec Tetín
Poskytování registrovaných sociálních služeb a dalších veřejně prospěšných služeb / Částečné krytí činnosti Klubíčka Beroun.

Obec Tmaň
Poskytování registrovaných sociálních služeb občanovi obce Tmaň.

Obec Vinařice
Poskytování registrovaných sociálních služeb občanovi obce Vinařice.

Obec Zaječov
Poskytování registrovaných sociálních služeb a dalších veřejně prospěšných služeb občanovi obce Zaječov.

Člověk v tísni, o.p.s.
"SOS Ukrajina" - prostředky na provoz a činnost adaptační skupiny Klubíčko pro předškoláky z UA ve věku 3 - 6 let.

Nadace TIPSPORT
Ukrajina 2022: Pomoc lidem na Berounsku

MŠMT
Aktivity - Volnočasové adaptační skupiny pro děti cizince od 3 do 6 let věku.

Středočeský kraj
Poskytování sociálních služeb občanům Středočeského kraje/ Příspěvek na provozní a mzdové náklady Týdenního stacionáře, Osobní asistence, Odlehčovacích služeb a Sociálně aktivizačních služeb pro seniory a osoby se zdravotním postižením.

8 999 974 Kč

Finanční dary - firmy a fyzické osoby

DMS / Fórum dárců
Poskytování registrovaných sociálních služeb v roce 2022/ Příspěvek na provozní a mzdové náklady sociálních služeb.
Fiala Karel
Frnka Tomáš
Přibyl Karel
Smolíková Martina
Šromová Blanka
Tatarová Alena, Mudr.
Trejbalovi Zdeněk a Lucie
Tetínské farmářské trhy, Velikonoce
Velikonoce náměstí J. Barranda, Beroun
20. Hrnčířské a řemeslné trhy Beroun - 1. termín
20. Hrnčířské a řemeslné trhy Beroun - 2. termín
25. Hrnčířské trhy Beroun
Staré skvělé pecky - Třetí velké setkání diskžokejů, Králův Dvůr
Veřejná sbírka

Věcné dary - firmy a fyzické osoby

Černá Marie
8x balíky kancelářského papíru
Jiroutová Jitka
Jablka, okurky, rajčata, brambory 100 kg, velikonoční hra, velikonoční bonbony, kartáče ke grilu, okenní folie, plastový dětský domeček, razítka
Šípová Monika
Výtvarné potřeby a kreativní materiál
Maivaldová Hana, Ing.

Bavlny

LMC s.r.o.
600 kreditů pro inzerci na portálech Jobs.cz a Prace.cz., neomezená inzerce pozic v mobilní službě Práce za rohem a možnost odkrýt detaily 100 CV kandidátů z naší databáze.
Preciosa Ornela a.s.

Korálky

Hamouzová Tereza, Mudr., Beroun

AVPO

Pí. Kučabová

Člověk v tísni

Gramofond

Sleva na poskytování závodní lékařské péče.

Lego

REKO

3x Lego DUPLO

Kosmetika

Jak nás můžete ještě podpořit?

Pravidelným zasíláním DMS

Podporou našich projektů prostřednictvím portálu Daruj správně

Nákupem výrobků našich klientů na našich charitativních akcích nebo na portálu Pomáháme dárkem

Nákupem v internetových obchodech prostřednictvím GIVT.cz

Zakoupením nebo pronájmem Knihobudky

Zadáním práce chráněné dílně našeho Sociálního podniku Klubák, z.ú.