Tým NNO Klubíčko Beroun, z.ú

Rozvoj našich služeb by se neobešel bez aktivního a proklientského přístupu zaměstnanců a dobrovolníků Klubíčka. Jejich nadstandardní a zodpovědný přístup velmi často pozitivně oceňují klienti Klubíčka a jejich rodinní příslušníci.
Pro náš tým je důležité podat pomocnou ruku těm, kteří sami život s handicapem znají a obtížně hledají příležitost se uplatnit. Cítíme veliké uspokojení, že jsme dokázali vybudovat komplex potřebných služeb pro klienty s různými typy a stupni zdravotního postižení, který je klienty plně využíván a proto funguje velmi efektivně.

Správní rada, revizor a ředitelka Klubíčka Beroun z. ú.

Bc. Martina Smolíková

Předsedkyně správní rady

Mgr. Renáta Egrtová

Členka Správní rady

Marie Havlíčková

Členka Správní rady

Matka dítěte se zdravotním postižením, sociální pracovnice/poradce, ředitelka ARPZPD v ČR, z.s. - spolku s celorepublikovou působností.
  • 1998 - 2012 - členka ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Klubíčko Beroun
  • 2001 - 2005 - členka výboru ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Klubíčko Beroun
  • 2006 - 2008, 2010 - 31. 5. 2011 - členka revizní komise ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Klubíčko Beroun
  • 2009 - dosud - jedna ze zakladatelů ARPZPD v ČR, z.s. - Klubu Uzlík
Matka dítěte se zdravotním postižením, učitelka.
  • 1997 - 2009 - jedna ze zakladatelů a členka ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Klubíčko Beroun
  • 2005 - 2006 - členka výboru ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Klubíčko Beroun
  • 2007 - 2009 - předsedkyně a statutární orgán ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Klubíčko Beroun
  • 2009 - dosud - jedna ze zakladatelů a členka ARPZPD v ČR, z.s. - Klubu Uzlík, členka revizní komise ARPZD v ČR, z. s - Klubu Uzlík
Držitelka Výroční ceny za práci ve prospěch zdravotně postižených občanů za rok 2010 za mimořádné zásluhy v oblasti péče o děti se zdravotním postižením v ČR, udělené ministrem zdravotnictví.
  • 1991 - dosud - jedna ze zakladatelů a dlouholetá ředitelka ARPZPD v ČR, z.s.- spolku s celorepublikovou působností.

Alena Pecková

Ředitelka a statutární orgán

Matka dvou postižených dětí (Tereza *1986 - †2006, Barbora *1993 - †2003) a dvou adoptovaných dětí (Jan *1995, Dušan *1999)

• 1997 - 2011 - jedna ze zakladatelů a členka ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Klubíčko Beroun
  • 1997 - 2001 - předsedkyně a statutární orgán ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Klubíčko Beroun
  • 2000 - dosud - členka Republikového výboru ARPZPD v ČR, z.s.- spolku s celorepublikovou působností.
  • 2001 - 2003 - člen výboru a statutární orgán ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Klubíčko Beroun, pracovník této organizace/ Koordinátor činností
  • 2003 - 31. 5. 2011 - člen výboru a statutární orgán ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Klubíčko Beroun, pracovník této organizace/ Ředitelka Integračního centra KLUBíčko Beroun, které pod jejím vedením poskytovalo od r. 2000 komplex sociálních služeb, vzdělávání, terapií a volnočasových aktivit cca 70 klientům ročně, zaměstnávalo cca 50 osob, čerpalo finanční dotace ze zahraničních zdrojů v celkové výši 21.250.000 Kč a realizovalo desítky grantů podpořených z českých finančních zdrojů.
  • 2004 - 2006 - koordinátorka přípravy Komunitního plánování sociálních služeb Města Beroun
  • 2006 - dosud - členka Koordinační skupiny Komunitního plánování sociálních služeb Města Beroun
  • 2009 - dosud - jedna ze zakladatelů a členka ARPZPD v ČR, o.s. - Klubu Uzlík, členka revizní komise ARPZPD v ČR, z.s - Klubu Uzlík

Vedoucí pracovníci

Martina Hříbalová
Finanční manažer
mhribalova@klubickoberoun.cz

Mgr. Barbora Strnadová
Sociální pracovník/ Metodik
bstrnadova@klubickoberoun.cz

Bára je sociální pracovnice tělem i duší. Pamatuje začátky Klubíčka a je tedy pokládána za jednoho z nositelů kolektivní paměti organizace. Lidé v jejím okolí jsou pro ni více než práce, a proto ráda a ochotně v případě potřeby odskočí z kanceláře na pomoc do přímé péče.

Administrativní pracovníci

Ing. Alena Muchlová
Účetní

+420 721 688 220
amuchlova@klubickoberoun.cz

V jejích očích se zrcadlí klidná hladina velkých severoamerických jezer. Koncentrace a soustředěnost jsou vlastnosti, bez kterých se žádný dobrý účetní neobejde. Tento klid pramenící z její životní zkušenosti, tak nerozhází snad ani zpráva o přistání UFO.

Lenka Celinová
Dispečer Asistované dopravy/ Administrativní pracovník
lcelinova@klubickoberoun.cz

Lenku nejlépe vystihuje slovo svědomitost,
ať už v roli dispečerky, nebo na poli administrace. V reálném čase zvládá koordinovat pohyb až tří aut, v čemž si nezadá se zkušenými leteckými dispečery.
Její nejčastější věta je: „Modrej ne, červenej šanon horní police!“

Jana Lehká
Pracovník PR/ Fundraiser

jlehka@klubickoberoun.cz

Pracovníci v přímé péči

Koordinátoři sociálních služeb

Pavla Gaubeová
PvSS - Koordinátor pracovních činností
+420 702 134 423
pgaubeova@klubickoberoun.cz

Pája v sobě snoubí to nejlepší z Ferdy mravence a Raketové myši. Několikrát již byla přistižena, že se nachází na dvou místech najednou. Tento kvantový efekt plně přenáší do práce s klienty, se kterými nejraději probírá politické dění. Miluje teplo, proto jejím mottem je: „ Přežít do léta!“

Andrea Vaníčková
PvSS - Koordinátor aktivizací
+420 720 289 346
avanickova@klubickoberoun.cz

Jitka Jiroutová
PvSS - Mentor/ Referent SSl
jjiroutova@klubickoberoun.cz

Jitčiny zkušenosti v práci s klienty jsou neocenitelné, proto je skvělým mentorem pro méně zkušené kolegy. Především je však považována za „guru“ v oblasti ptákovin, a i proto v Klubíčku nevíme, co je to nuda. Traduje se, že všechny ptákoviny, které spatřily světlo světa vymyslel buď Chuck Norris nebo Jitka!

Pracovníci NNO Klubíčko Beroun, z. ú.

Management a administrativní pracovníci

Ředitelka/ Projektový manažer

Alena Pecková

Finanční manažer/ Účetní/ Mzdová účetní