Nabídka zaměstnání

Nabídka pro ty, kteří se chtějí stát součástí našeho týmu.

HLEDÁME NOVÉ SPOLUPRACOVNÍKY

Nabízíme práci v nestátní a neziskové organizaci, provozující penzion rodinného typu, ve kterém poskytujeme sociální služby dětem i dospělým s kombinovaným postižením. V Klubíčku si zakládáme na tom, aby se pracovní stres co nejméně přenášel na naše klienty, a proto volíme volnější pracovní tempo, a tedy i menší pracovní skupinky. Nacházíme se v klidné části obce Vráž vzdálené 5 minut autobusem z centra Berouna. Hledáme především spolehlivé pracovníky, kteří se nebojí vstřebávat moderní přístupy v péči o lidi s postižením a chtějí tak růst se svou organizací. Stravování je možné přímo v Klubíčku, jelikož disponujeme vlastní kuchyní, kde připravujeme jídlo pro naše klienty.

Klubíčko Beroun, z.ú. poskytující sociální služby seniorům, dětem a dospělým s mentálním a kombinovaným postižením, hledá nového kolegu/ kolegyni na pracovní pozici:

Pečovatel/ka o dospělé se zdravotním postižením

Momentálně žádná další volná pracovní místa nenabízíme, ale pokud nám chcete poslat vaše CV na jakoukoliv pozici, budeme rádi.