Prostory, které poskytujeme

Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet. Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit.

Bezbariérový penzion Klubíčko Vráž

Nabízíme ubytování v bezbariérovém penzionu rodinného typu na Vráži (okr. Beroun), kde poskytujeme lidem se zdravotním postižením celoroční bydlení nebo možnost přechodného ubytování, komplex sociálních služeb, terapií, vzdělávání a volnočasových aktivit a lidem se zdravotním postižením a pečujícím osobám možnost trvalého pracovního uplatnění.

Kapacita Penzionu Klubíčko Vráž je 13 lůžek + 4 přistýlky.

Vybavení penzionu

Přízemí

• Pokoj - cca 22,0 m2
    • 3 výškově zvedací polohovací postele, šatní a policová skříň s nástavcem, noční stolky, psací stůl, křesílka, lampičky
  • Pokoj - cca 21,5 m2
  • Společenská místnost + kuchyň + jídelní kout/ cca 25 m2 s průchodem do zimní zahrady
    • Kuchyňská linka, jídelní stůl a židle, pracovní stoly a židle, sedačka, televize, audiotechnika, počítač, tiskárna, lampičky
  • Koupelna + WC + rehabilitace/cca 26 m2
    • Vana s perličkovou koupelí, bezbariérová sprcha, masážní lehátko, umyvadla a WC
    • Vše přizpůsobené pro imobilní osoby včetně 2 zvedáků Veranda a chodba

Patro (zatím není přístupné pro vozíčkáře – budeme budovat plošinu)

• Pokoj - cca 15 m2
    • 2 lůžka + přistýlka (rozkládací křeslo), šatní a policová skříň, noční stolky, psací stůl, křesílka, lampičky
  • Pokoj přepažený - cca 25 m2
    • 1 lůžko + přistýlka (rozkládací křeslo), šatní a policová skříň, noční stolky, psací stůl, křesílka, lampičky
    • 2 lůžka, šatní a policová skříň, noční stolky, psací stůl, křesílka, lampičky
  • Pokoj - cca 19 m2
  • Koupelna - cca 3,5 m2
  • WC - cca 1,5 m2

Dílna Klubíčko Beroun

Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor. Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor.

Stánek

Ředitelka
Alena Pecková

info@klubickoberoun.cz
+420 722 955 596

Kontaktujte nás kdykoliv emailem nebo telefonicky v pracovní dny v době od 8:30 hod do 17:00 hod.